Новости

Міжнародний форум «РЕФОРМУВАННЯ ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА В УКРАЇНІ З УРАХУВАННЯМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ»

13.09.2018
1 567

Міжнародний форум «РЕФОРМУВАННЯ ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА В УКРАЇНІ З УРАХУВАННЯМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ» відбувся у Німеччині, місто Вісмар, який організовано  ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АРБІТРАЖНИХ КЕРУЮЧИХ» спільно з «ОСТІНІНСІТУТ ВІСМАР»,  НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИМ ОБ’ЄДНАННЯМ ЮРИСТІВ, АДВОКАТСЬКИМ ОБ'ЄДНАННЯМ “КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ” на базі УНІВЕРСИТЕТУ ПРИКЛАДНИХ НАУК МІСТА ВІСМАР:ТЕХНОЛОГІЇ, БІЗНЕСУ ТА ДИЗАЙНУ, на форумі прийняли участь судді з України та Німеччини, адвокати, арбітражні керуючі з України та Німеччини, експерти конкурсного права Німеччини та Євросоюзу.

Метою форуму є аналіз та удосконалення проекту Кодексу процедур банкрутства України, через призму європейського досвіду конкурсного законодавства, судової практики та права.
Питання, що виносилися до обговорення на форумі:

  • Підвищення рівня захищеності прав кредиторів у процедурах банкрутства;
  • Розвиток та становлення інституту саморегулювання арбітражних керуючих в Україні;
  • Правове регулювання взаємовідносин по відновленню платоспроможності фізичних осіб в Україні.

Форум проходив в рамках колоквіуму, що проводяться для суддів з Україні. Метою колоквіуму є спільна розробка нового змісту та нових форм судової практики, в тому числі щодо конкурсного права.
За результатами форуму складатимуться висновки, тези, рекомендації та пропозиції, які будуть направлені у відповідні комітети Верховної Ради України та розміщені в інтернеті.


Фото

Присоединяйтесь в Facebook

Поделиться

Результаты


Возврат к списку

Стебелев Антон
Адвокат, к.ю.н.
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: