Результаты

Апеляційним судом підтверджено невинуватість клієнта 28.05.2021

Апеляційним судом підтверджено невинуватість клієнта

Під час досудового розслідування підзахисній адвоката пред’явлено обвинувальний акт, в якому зазначено, що особа скориставшись місцем прописки в Донецькій області, отримувала державну допомогу при народженні дитини на утримання в управлінні праці соціального захисту населення та отримувала адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, яка призначалась підзахисній та її неповнолітньому синові.

Вироком Московського районного суду м. Харкова від 10 серпня 2020 року за представництвом адвоката Бишкова Олександра Валерійовича клієнта визнано невинуватою.

З таким вироком не погодився прокурор та подав апеляційну скаргу на вирок Московського районного суду м. Харкова від 10 серпня 2020 року.

За професійною участю адвоката АО «Колегії адвокатів України» Бишкова Олександра Валерійовича у даному процесі Харківський апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги прокурора, тим самим підтвердив невинуватість підзахисної адвоката.

З судовим рішенням можна ознайомитися за посиланням:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/96711186


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Стебелев Антон
Адвокат, к.ю.н.
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: