Результаты

Клієнта АО “Колегія адвокатів України” визнано невинуватою 18.08.2020

Клієнта АО “Колегія адвокатів України” визнано невинуватою

Клієнта АО “Колегія адвокатів України” визнано невинуватою під захистом адвоката Бишкова Олександра Валерійовича.

Під час досудового розслідування підзахисній адвоката пред’явлено обвинувальний акт, в якому зазначено, що особа скориставшись місцем прописки в Донецькій області, отримувала державну допомогу при народженні дитини на утримання в управлінні праці соціального захисту населення та отримувала адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, яка призначалась підзахисній та її неповнолітньому синові.

Органи досудового розслідування вважали, що підзахисна отримуваними грошовими коштами розпоряджалась на власний розсуд, чим спричинила Державі в особі Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Московського району міської ради матеріальну шкоду у розмірі 22113, 91 грн. Дані дії інкриміновані за частиною першою статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Під час судового засідання, яке відбулося 10 серпня 2020 року в Московському районному суді міста Харкова, адвокатом Бишковим Олександром Валерійовичем надані документи та спростовуючі обвинувачення докази для захисту та визнання невинуватою підзахисної.

З судовим рішенням можна ознайомитися за посиланням:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/90868222


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Стебелев Антон
Адвокат, к.ю.н.
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: