Результаты

Підзахисному дозволено під час судових засідань перебувати поруч зі своїм захисником 29.03.2017

Підзахисному дозволено під час судових засідань перебувати поруч зі своїм захисником

Адвокатом Адвокатського об’єднання “Колегія Адвокатів України” здійснюється захист обвинуваченого у вчиненні тяжкого злочину - розбій, санкція за який передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з конфіскацією майна. Незважаючи на невизнання висунутого обвинувачення, та відсутність доказів вини, підзахисний досить тривалий час тримається під вартою.

Під час судових засідань, обвинуваченого тримають за гратами, що викликає у всіх учасників процесу завідомо необ’єктивне відношення до останнього, як до злочинця. Крім цього, перебуваючи за гратами, обвинувачений позбавлений можливості реалізовувати свої процесуальні права, такі як, наприклад, працювати з документами та робити нотатки, оскільки в “клітці” відсутній стіл. Підзахисний позбавлений можливості отримувати правову допомогу під час судових засідань, оскільки знаходиться на значній відстані від свого захисника. Про конфіденційність розмов із захисником не може бути й мови, бо біля клітки знаходиться декілька конвоїрів, які все чують.

На даний час, Європейський суд з прав людини неодноразово в своїх рішеннях, зокрема “Свінаренко та Сляднєв проти Росії” та “Лабіта проти Італії”, “В’ячеслав Білоусов проти Росії” констатував, що тримання обвинувачених в певних випадках в металевій клітці, або навіть скляному боксі - є порушенням ст. 3 та ст.6 Конвенції про захист прав людини.

На підставі вищезазначеного, адвокатом Адвокатського об’єднання «Колегія Адвокатів України» було підготовлено відповідне клопотання, про усунення вищезазначених порушень конвенції про захист прав людини, та звільнення підзахисного з металевої клітки.
  
Вищезазначене клопотання Жовтневим районним судом м. Харкова було задоволено, та дозволено підзахисному під час судових засідань перебувати поруч зі своїм захисником.

Автор:


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Стебелев Антон
Адвокат, к.ю.н.
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: